Artvinhaberci.com
AKTÜEL MURGUL HOPA İŞ İLANLARI SAĞLIK ARHAVİ SPOR BORÇKA YEREL YUSUFELİ ARDANUÇ
Hopa Titanik Eğlence Merkezi Basına Tanıtıldı.Tarih 09 Mart 2012, 13:26 Edit�r: Edit�r Seçmeler

Hopa Titanik Eğlence Merkezi Basına Tanıtıldı.

Yıllardan beri Hopa İş merkezinin en üst katında Titanik Restaurant ve gazino olarak hizmet veren iş yeri,eğlence merkezine dönüştürüldü. 1600 M² alanda kurulan ve Doğu Karadeniz bölgesinin eğlence merkezi durumuna dönüştürülen iş yeri kısa bir sure içinde hizmete girecek.

Titanik Hopa eğlence merkezi ismi verilen iş yeri, basın mensuplarına tanıtıldı.

İş yeri sahibi Osman Topaloğlu ve halkla ilişkiler ve tesis müdiresi Özlem Zaman ile birlikte Artvin, Hopa ve Arhavi ilçesinde görev yapan basın mensuplarıyla sabah kahvaltısında bir araya gelindi. Kahvaltı sonrası eğlence merkezi gezildi. İş yeri sahibi Osman Topaloğlu eğlence merkezinde bulunan birimleri şöyle anlattı.

“Bu iş yerini kafamda canlandırırken nasıl bir şey yapacağımı kimlere hitap edeceği konusunda bayağı bir araştırma yaptım. Türkiye’nin birçok yerlerini ve şehirlerini gezdim. Büyük bir araştırma yaptım. Birçok kişi ve kuruluşlarla görüş alışverişini yaptım. Hopa ilçesinin nasıl kaldıracağını de düşündüm. Yalnız Hopa değil Tüm Karadeniz bölgesine hitap edecek, bir tesisin kazandırılması daha iyi olacağı karar vardığımda bu işi için kesin düşündüm. Finansal boyutun de iyi analız ederek işe giriştim.

Eğlence merkezinde hangi üniteler var.

Çocuklara, gençlere, aileye daha doğrusu herkesime hitap edecek, aile boyutunda eğelenme fırsatı olacak. Sinema, çarpışan oto, oto park grubu, dıcıtürk play station, internet, Bilardo, Nargile salonu çay ve eğlence salonu, yemek salonu, aile ortamında müzikle eğlence yapılabilecek salon. Toplam 1600 M² alanda kuruldu. Toplam maliyet 1,5 Milyon TL. Bulacak. Çünkü ek oyun makinelerde gelecek.

Bir basın mensubu Sarp gümrüğünden TL. Karşılığında Gürcistan’a geçişlerin başlamasından sonra eğlence sektörü Batum’a kaydı. Bu durum sizi nasıl etkiler sorusuna Özlem Zaman tesis işletme ve halkla ilişkiler müdürü cevap verdi.”Bu tesisin bu şekliyle halkımıza kazandırılmasın en büyük amacı yalnız doğu Karadeniz değil, doğu Anadolu bölgesinde böyle bir tesisin olmadığından geneline hitap ve hizmet vereceği düşüncesidir. Biz daha çok aileye hitap edecek niteliktedir. Evde oturan ve çalışan hanımlarında ve çocuklarında eğlenmeye ihtiyaç olacağı bir gerçektir. Gençlerimiz nerede eğlenecekler. Hopa’da belli bir mekânlarda gençlerin oturdukları yerler vardır. Ancak, hepsi bir arada, çocuklara gençlere, aile ortamında eğlence bir mekânın olmadığı bir eksiklikti. Biz bunu gideriyoruz,” dedi.

İş yeri sahibi Osman Topaloğlu biz Batum’u rakip görmüyoruz. Aksine Batum bizim mekânı rakip görsün. Batum’a giden kesim farklı amaç düşünerek gidiyorlar. Orada kumar var. Kadın ve içki ortamı var. Bizde bunlar yok. Bizde çoluk, çocuk, gençlik aile ortamında bilhassa bayanlarında eğlenecek, hoşça vakit geçirecek, mekan kazandırıyoruz. Bu işte bizlerde yeniyiz, Bizlerde zamanla tecrübe kazanacağız. Bu mekânda ilk belirlemelerimize göre 25 kişi çalışacak. Üstelik tek vardiya olarak değil, çift vardiya olarak elemanlar çalışacak. Mutfağımızı çok geniş tutuyoruz. Yöresel yemeklerimizde talep üzerine diğer bölgesel yemeklerde mutfağımızda olacak. Kısacası bizde yok yok. Her şey arz ve talep üzerine en iyi hizmeti halkımıza sunacağız. Her akşam müzikli ortamda sanatçı grubu ile halkımıza müzik ziyafetini sunacağız.” dedi.

  |  Bu haber 3526 defa okunmuştur.

Paylaş;

Yerel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Hopalılar Metin Lokumcu Meydanı'nda Metin Oldular..

Hopalılar Metin Lokumcu Meydanı'nda Metin Oldular.. Tam bir yıl önce Hopa'da Tayyip Erdoğan'ı protestolarla karşılayan Hopalılar, polis saldırısı sonucunda kat...

Şavşat Derelerin Kardeşliği Platformunun Basın Açıklaması

Şavşat Derelerin Kardeşliği Platformunun Basın Açıklaması Bildiğiniz gibi gözü dönmüş kapitalist sermaye kar hırsı uğruna yaşam alanlarımızı elimizden almaya çalışmaktadır.

Hopa’da Cıva Zehirlenmesinden 27 Kişi Hastanede

Hopa’da Cıva Zehirlenmesinden 27 Kişi Hastanede Olaydan etkilenen 2 öğretmen, 3 velinin de içinde bulunduğu 27 kişi Hopa Devlet Hastanesine yatırılarak kontrol alt...

Mecliste Çay Eylemi

Mecliste Çay Eylemi Artvin Millet Vekili Bayrak Uğur Bayraktutan meclis'de Çay Emekçilerine destek için bir eylem gerçekleştirdi.

Çay Üreticileri Rize'de Yolu Trafik'e Kapattı

Çay Üreticileri Rize'de Yolu Trafik'e Kapattı Çay üreticileri, yaş çayları dökerek Karadeniz Sahil Yolu`nu 1,5 saat ulaşıma kapattı.

Hopa' da Memurlar Grev de!

Hopa' da Memurlar Grev de! Tüm Türkiyede olduğu gibi bugun Hopa'da da grev vardı.

Memurlar Zam Hakkı için Yurt Genelinde Bugün Grevdeler!

Memurlar Zam Hakkı için Yurt Genelinde Bugün Grevdeler! Hükümet ile memurun 21 gün süren zam pazarlığından sonuç çıkmadı. Hükümetin son turda teklifi yüzde 3.5+4'e çık...

ÇEDAŞ Hopa'da ne Yapmaya Çalışıyor!

ÇEDAŞ Hopa'da ne Yapmaya Çalışıyor! Hopa Belediyesinin Hopa İş Merkezi arkasında yapmış olduğu Kültür Sitesi binasının inşaatına engel olan trafo binas...

Çay Üreticileri Alanlara Çıkmaya Başladı!

Çay Üreticileri Alanlara Çıkmaya Başladı! YAŞ ÇAY FİYATINI VE KOTAYI PROTESTO EDEN ÜRETİCİ BÜYÜMEDEN PAYINI İSTEDİ
Mümtaz Temiz Mümtaz Temiz
BEN OLAMADIM, SEN OL OĞUL
Yusuf VAYİÇ Yusuf VAYİÇ
AL BİRİNİ, VUR ÖTEKİNE…
Hasan Azaklı Hasan Azaklı
ÇAYDA RANDEVULU SİSİTEM
Atanur Durmuş Atanur Durmuş
BİR HALK ŞAİRİ: AHMED ARİF
Gürkan Aydın Gürkan Aydın
Serpees Hamşetsi Ahğçig/Güzel Yüzlü Hemşin Kızı
Olcay Muti Olcay Muti
HERKİYA
Oslocan Oslocan
‘’ALLI TURNAM BİZİM ELE VARIRSAN’’

FACEBOOK HAYRAN SAYFASI

   

Tüm videolar

  Hopa'da İHH Protestosu 2
 

Hopa'da İHH Prot

İzlenme:1066

   
  Hopa İhh Protestosu
 

Hopa İhh Protestosu

İzlenme:1108

   
  Torosun Çamurla İmtihanı
 

Torosun Çamurla İmti

İzlenme:3410

   
  Abuela Grillo Doğa için El ele
 

Abuela Grillo Doğa i

İzlenme:3240

   

Tüm fotoğraflar

  Trabzon Uzungöl  Görüntüler
 

Trabzon Uzungöl Gör

İzlenme:378708

   
  Çamlıhemşin Ayder Yaylası
 

Çamlıhemşin Ayder Ya

İzlenme:67028

   
  Hopa 1 Mayıs 2012
 

Hopa 1 Mayıs 2012

İzlenme:23766

   
  HADİG 1 Mayıs Taksim 2012
 

HADİG 1 Mayıs Taksim

İzlenme:64402

   

Artvinhaberci.com - Artvin Güncel Haberleri
Tüm hakları saklıdır.

Yandex.Metrica